Stolnotenisový turnaj o putovný pohár Miloslava Huleja

burst

Členovia Športového klubu stolného tenisu Baničné usporiadli krátko pred koncom roka Štefanský turnaj o putovný pohár Dr. Miloslava Huleja. Turnaj na pozvánky, pre aktívnych, amatérskych stolných tenistov vyhral Filip Vilga pred Petrom Magom a Petrom Pechom.

„Prvotná  myšlienka turnaja bola stretnúť sa v čase  sviatkov s priateľmi a vyplniť „prázdne  okno“ v prestávke ligových súťaží, a súťažnou  formou prinútiť hráčov, po krátkej pauze znovu  začať trénovať,” povedal predseda organizátorského klubu ŠKST Baničné Prter Pindjak.

Súboje  sa odohrali  v skvelej atmosfére a prítomní hráči aj  diváci si prišli na svoje pri ich sledovaní.

Po základnej časti a štvrťfinále, sa vykryštalizovala štvorica najlepších.

Najprv o tretie miesto Peter Pecho porazil Dominika Jeleníka 3:2, a potom vo finále zvíťazil Filip Vilga nad Petrom Magom 3:0.

Výsledky:

1. miesto :  Filip Vilga (AC Sparta Praha)

2. miesto:   Peter Maga /ŠKST Baničné/

3. miesto:   Peter Pecho /OŠK Bešeňová/

4. miesto:   Dominik Jeleník /ŠKST Ružomberok/

Zaujímavosťou  turnaja bolo, že  finále odohrali súperi, ktorí  sú odchovancami bývalého trénera Dr. Huleja. Ceny odovzdal víťazom zástupca primátora Michal Lazár.

RK MAGAZÍN je nezávislý spravodajský portál, ktorý informuje o aktuálnom dianí v meste a okrese Ružomberok. Súkromné vydavateľstvo R PRESS vydávalo do konca roka 2022 aj mesačník RK MAGAZÍN, ktorý vychádzal v tlačenej podobe. Ponúkal čítanie magazínového typu o ľuďoch, udalostiach a zaujímavostiach v regióne dolného Liptova. Väčšinu článkov nájdete aj na webe rkmagazin.sk.